Květen 2011

30. 5. 2011

30. května 2011 v 12:13 | GreatLee |  Odesláno
Po shlédnutí jednoho (až neuvěřitelného) úspěchu, jsem se rozhodla zariskovat a vyzkoušet svoje štěstí. Takže jsem sesmolila dopis přímo do rukou RSL.

Adresa je stejná, jako ta k žádosti o playbill "Born Yesterday". Pokud by měl někdo zájem, tak mi tu nechte vzkaz a já vám ji pošlu, ale není to nic nenalezitelného ;) Taky doufám, že jsem na zpáteční obálku nalepila dost známek (teď se mi vybavila scéna z Harryho Pottera :D - ta, kdy Harry dostává dopis od Weasleyových).

A tohle je vůbec poprvé, kdy posílám k podpisu něco jinýho, než fotku. Vzhledem k tomu, že to bylo poněkud narychlo, poslala jsem plakát. Tož, tak uvidíme :)

19. 5. 2011

19. května 2011 v 17:26 | GreatLee |  Odesláno
Wow, tak po několika měsících stagnování jsem se dokopala k odeslání jedné žádosti - a to o Playbill "Born Yesterday". Tak uvidíme jestli dorazí :) Když už jsem konečně sehnala US známky.

Z hlavních stars téhle hry bych uvítala podpis Roberta Sean Leonarda a Jima Belushiho, kvůli kterým jsem psala.

Kdyby měl někdo zájem o adresu, tak se to hraje v "Cort Theatre" nebo si o ni napište. Měla by platit do konce července.

Andrea Bocelli

10. května 2011 v 22:30 | GreatLee |  Autogramy
Majitel pro mě naprosto nejhezčího tenoru na světě je Andrea Bocelli. Netvrdím, že hudbu tohoto žánru poslouchám denně, ale znám ho už od mého dětství (mamča ho poslouchá) a je to rozhodně člověk, kterého jsem ve své "pseudominisbírce" chtěla mít.
Odesláno: 24. 2. 2011
Přijato: 31. 3. 2011

Odeslán pouze e-mail, který jsem získala od Sissi. Děkuju Sissi! :)

Geoffrey Rush

7. května 2011 v 7:34 | GreatLee |  Autogramy
Víte čemu říkám smůla? Když pošlete žádost o autogram před tím, než uvidíte ten nejlepší film s daným hercem... :D Nejsem zrovna fanouškem Pirátů (prostě mě tahle série moc nevzala), ale i tak jsem fotku z Pirátů poslala a teď se třískám do hlavy. Jó, kdybych chvíli počkala, tak jsem mohla mít fotku z King's Speech...
Tak či onak jsem šťastná, že jsem se odpovědi dočkala, Geoffrey je skvělej herec a za jeho výkon v již zmiňované Králově řeči si ho vážím ještě víc.

Odesláno: 10. 1. 2011
Přijato: 28. 3. 2011 (84 dní)

Adresa:
Geoffrey Rush
Shanahan Management Pty Ltd.
Level 3
Berman House
91 Campbell Street
Surry Hills, NSW 2010
Australia
Tak přemýšlím, mám napsat znovu, nemám napsat znovu...