Červenec 2011

28. 7. 2011

28. července 2011 v 13:52 | GreatLee |  Odesláno
Tak přecejenom ještě jeden dopis tenhle měsíc, ale už opravdu poslední!

Michael C. Hall

Začala (nebo teprve začne?) se natáčet šestá série Dextera a Michael začal odepisovat na všechny resty, které se mu za rok nashromáždily jak ve studiu, tak v agentuře. Za zkoušku nic nedám a třeba budu překvapená :)

Adresa:
Michael C. Hall
"Dexter"
Sunset-Gower Studios
1438 N. Gower St.
Hollywood, CA 90028-8306
USA

25. 7. 2011

25. července 2011 v 9:59 | GreatLee |  Odesláno
Tenhle měsíc jistojistě poslední odeslané dopisy. Původně jsem měla v plánu zkusit Christiana Balea a Garyho Oldmana, ale po průzkumu jsem neobjevila v posledních letech jedinou odpověď. Jasně, to že jsem ji neobjevila já neznamená, že žádná nepřišla, ale pak jsem naopak objevila, že adresa na natáčení je vyvěšená na FanMailu a to už tak mizivou šanci zmenšilo na zanedbatelné minimum. Proto jsem se rozhodla, že vzhledem k tomu, že točit se má do prosince, tak si to odeslání ještě třikrát rozmyslím...

Hazel Douglas

Bathilda Bagshot a několik seriálových (především epizodních) rolí, to jsou důvody k napsání dopisu. Přiznávám, že opravdu neznám celou její filmografii tak, jak tomu je u většiny lidí, kterým píšu, ale v Potterovi byla skvělá

Adresa:
Hazel Douglas
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
UK

Shirley Henderson
Jude v Bridget Jonesové, Ufňukaná Uršula v Harrym a jen tak mimochodem i epizodní role v Doctorovi Who (sakra, už zase Doctor!)

Adresa:
Shirley Henderson
Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR
UK

Richard Griffiths

Strýček Vernon je prostě nezapomenutelný

Adresa:
Richard Griffiths
Bearley House
Snitterfield Road
Bearley
Stratford-upon-Avon
CV37 0SJ
UK

Christopher Plummer

Aristoteles v Alexandrovi Velikém nebo třeba Mike Wallace v The Insider. Jo a ještě namluvil Charlese Munze v Up In The Air. Tohle samozřejmě není všechno, co jsem s ním viděla, ale to, proč mu píšu

Adresa:
Christopher Plummer
49 Wampum Hill Rd
Weston, CT 06883-1228
USA

Proč autogramy?

22. července 2011 v 16:42 | GreatLee |  Z deníku
Upřímně, kdo z vás sběratelů se ještě nikdy nestekal s otázkou typu: "Proč vlastně sbíráš podpisy?" nebo "K čemu ti to jako je?" Nedávno jsem se o tom bavila s kamarádem a on nemohl pochopit, proč sbírám právě autogramy. Snad každý jako dítě sbíral něco v tomhle duchu. Nebo alespoň já neznám nikoho, kdo by v minulosti nesbíral třeba samolepky (Pokémon Gotta Catch 'Em All :D), figurky z Kinder vajíček, ubrousky, obaly od čajů nebo cukrů, známky, telefonní karty, sběratelské karty čehokoliv, autíčka, letadýlka, modely, podtácky, pohledy, hudební desky,... prostě něco - cokoliv. A někomu to holt vydrží trochu déle.

18. 7. 2011

18. července 2011 v 19:17 | GreatLee |  Odesláno
Ne, vůbec nejsem zatížená na cokoliv britského a vůbec nemíří velká většina mých dopisů do Londýna. Fakt ne... tahle dopisová várka je opět trochu zoufalým pokusem, ale proč to nezkusit? A co všechny tyhle lidičky spojuje? No, přinejmenším národnost a Doctor Who.

Catherine Tate

Hohó, trochu velké sousto a naprosto nevyzpytatelná paní, co se podepisování týče. Vzhledem k tomu, že jsem z divadla neviděla jednu jedinou odpověď, tak je to opravdu jen výstřel do tmy. Jedna z mých oblíbených Doctorových společnic.

Adresa:
Wyndham's Theatre

Harry Lloyd

Prapraprapravnuk Charlese Dickense a talentovaný herec. Můžete znát z Robina Hooda, Doctora Who a v neposlední řadě ze skvělého seriálu HBO Game of Thrones.

Adresa:
Harry Lloyd
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UK

John Simm

Až donedávna mně naprosto neznámý herec. Nechápu, jak se to mohlo stát, protože musím podotknout, že jeho talent mě uchvátil hned v první scéně v Doctorovi (ach ta moje slabost pro záporáky :D). The Master a jeho taneční vystoupení na YouTube
Viděla jsem čerstvou odpověď, tak můžu doufat :)

Adresa:
John Simm
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

David Tennant

Desátá reinkarnace Doctora má jeho obličej. Barty Skrk junior a jeho šíleně psychopatický výraz. Už ho poznáváte? Po Tomu Bakerovi snad nejvíc fanoušky obdivovaný Doctor. Na mém skromném žebříčku tří Doctorů je kupodivu na prvním místě :D
Můj druhý pokus...

Adresa:
Wyndham's Theatre

Thomas Sangster

Nanny McPhee, Love Actually, Tristan and Isolde a již zmiňovaný Doctor Who. V poslední době jsem neviděla moc odpovědí, ale mám dojem, že teď něco točí a vždycky se snažil odpovídat jak jen to šlo... což je docela výjimkou u téhle generace herců, řekla bych.

Adresa:
Thomas Sangster
Marcus & McCrimmon Management
1 Heathgate Place
75 Agincourt Road
London NW3 2NU
UK

Zdroje obrázků: 1, 2, 3, 4, 5

15. 7. 2011

15. července 2011 v 15:58 | GreatLee |  Odesláno
Dva zoufalé pokusy o získání podpisů. Uvidíme, třeba se štěstí usměje (dobře, musí se smát aspoň tejden) a vrátí se mi další z mého pomyslného žebříčku "Most Wanted".

Woody Allen

Můj nejoblíbenější režisér a další z mých opravdu nejvíc chtěných podpisů. K jeho tvorbě jsem se dostala náhodou zhruba před čtyřmi lety když jsem viděla divadelní adaptaci "Zahraj to znovu, Same" v jejíž filmové předloze má Woody hlavní roli. Pak už to šlo velmi rychle - viděny skoro všechny filmy, většina ne jen jednou, přečteny jeho knihy. Není to někdo, kdo by díky dost specifickému humoru sedl každému, ale já ho můžu ve velkých dávkách :)

Adresa:
Slíbila jsem mlčenlivost, je to přes natáčení jeho nového filmu.

Rupert Everett

Ha! Famózní a řekla bych, že dost nedoceněný britský herec. Miluju jeho role ve filmových adaptacích her Oscara Wildea (The Importance of Being Earnest a An Ideal Husband
) a nejen ty :)

Adresa:
Garrick Theatre


Zdroje obrázků: 1, 2

4. 7. 2011

4. července 2011 v 11:46 | GreatLee |  Odesláno
No hurá, konečně jsem se dostala k napsání pár dopisů. Už se málem topím v záplavě fotek, takže je na čase je začít posílat do světa opět v trochu pravidelnějších intervalech :)

Helena Bonham Carter
Po fantastickém výkonu v King's Speech jsem neodolala a musela jsem to zkusit :)

Adresa:
Helena Bonham Carter
Conway Van Gelder Grant Ltd.
8-12 Broadwick Street
3rd Floor
London W1F 8HW
UK

David Morrissey
Colonel Brandon v Rozumu a citu, Ripley Holden v Blackpoolu nebo Jackson Lake ve vánočním speciálu (2008) Doctora Who... tak to je hodně zkrácený seznam jeho fantastických rolí

Adresa:
David Morrissey
Another Tongue
10-11 D'Arblay Steet
London W1F 8DS
UK

Stephen Fry

A Bit of Fry and Laurie, Černá zmije, V jako Vendetta nebo třeba Oscar Wilde, tak to jsou důvody, proč bych ráda jeho podpis...

Adresa:
Stephen Fry
Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR
UK

Rupert Graves

Zahlídla jsem jeden úspěch, proč nezkusit i svoje štěstí. Detectiv Inspector Lestrade v novém Sherlockovi, Stuart v minisérii Single Father, Dominic v V jako Vendetta. Jo a abych nezapomněla, dokonce i sir Nicholas Winton ve filmu Všichni moji blízcí!

Adresa:
Rupert Graves
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
UK

Kevin Spacey

Aktuálně je v Londýně, okud přišela přinejmenším jedna odpověď takže proč to nezkusit také? Kdybyste pátrali po adrese (jakože ty do divadel sem nedávám), tak hledejte "The Old Vic Theatre". Stačí půl minuty na googlu nebo mail mně a adresu vám pošlu.

Adresa:
The Old Vic Theatre


Zdroje obrázků: 1, 2, 3, 4, 5