Srpen 2011

Uncle Vernon writes to us really "nice" messages

30. srpna 2011 v 20:42 | GreatLee |  O autogramech
Původně jsem chtěla napsat článek ještě předtím, než jsem dostala svoje fotky zpět, pak jsem to odložila, ale ne úplně k ledu. Ano, týká se to všeobecného pobouření nad odpověďmi Richarda Griffithse.

Daniel Radcliffe

21. srpna 2011 v 13:18 | GreatLee |  Autogramy
Wooow! Tak tomuhle říkám opravdové štěstí, zkusila jsem to jen co kdyby náhodou a ono náhodou fakt jo Smějící se Jeho podpis byl mým cílem vlastně odvždycky, ale v době jeho PP éry jsem se ani nesnažila o napsání dopisu a hlavně mi to většinou komplikovala absence známky na zpáteční obálku. Tohle bylo zatraceně rychlý!


Odesláno: 2. 8. 2011
Přijato: 17. 8. 2011 (15 dní)

Adresa:
Přes hru "How to Succeed in Business Without Really Trying"

Shirley Henderson

18. srpna 2011 v 9:53 | GreatLee |  Autogramy
Nemůžu si pomoct, ale miluju její kontakt s fanoušky. Která stár vám naposledy napsala dopis a prokázala tak, že četla ten váš? Jo, vím, že pár takových je, ale Shirley u mě bezkonkurenčně vede v počtu! Každopádně jsem šťastná za nový přírustek do HP a Doctor Who kolekcí (ha! Dvě mouchy jednou ranou!)15. 8. 2011

15. srpna 2011 v 9:34 | GreatLee |  Odesláno
A máme tu další týden a spolu s ním pár odeslaných lístků do světa. Je zajímavé, že k jakémukoliv psaní jsem schopná se dostat až o víkendu a absolutně nezáleží, jestli je nebo není škola. A vůbec nejlépe se píše v noci, tak kolem druhé hodiny ranní...

Whoopi Goldberg

Seznam naprosto nezapomenutelných rolí a přesto si ji vždycky budu pamatovat jako řádovou sestru z komedie Sestra v akci!

Adresa:
Whoopi Goldberg
One Ho Productions
333 West 52nd Front
New York, NY 10019-6238
USA

Natalia Tena

Pro mě především Nymphadora Tonks, ale také Osha v Game of Thrones.

Adresa:
Natalia Tena
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UK

Imelda Staunton

Nepíšu jí jenom kvůli její (mimochodem báječné) roli Dolores Umbridge, ale hlavně kvůli jejím několika málo scénám v The Nanny McPhee. Je prostě skvělá!

Adresa:
Imelda Staunton
ARG
4 Great Portland Street
London W1W 8PA
UK

Rhys Ifans

Xenofilius Láskorád! Každopádně se mi hodně líbil i jako otec Nema v "Mr. Nobody". Třeba se štěstí usměje :)

Adresa:
Rhys Ifans
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

Jim Broadbent

Horacio Křiklan byl skvělý, v Bridget Jonesové taktéž nezapomenutelný!

Adresa:
Jim Broadbent
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

Kenneth Branagh

Hehe, Zlatoslav Lockhart. Ne, vážně, podle mě je to naprosto skvělý a zajímavý herec. Za zmínku stojí jeho role ve Swing Kids, kde se vzdal toho, aby byl uveden v titulcích, protože by byl nad Christianem Balem a Robertem Seanem Leonardem. Má na svém kontě několik výborných rolí v Shakespearových adaptacích a mohla bych ještě dlouho pokračovat. Tohle je jeden z mých hodně chtěných podpisů...

Adresa:
Kenneth Branagh
c/o Fishmonger Films
Studios Road
Shepperton
Middlesex
TW17 OQD
UK

Gerard Depardieu

Myslím, že netřeba představovat. Francouzskou kinematografii nemám příliš v oblibě, ale Gerardovi píšu už podruhé. Doufám, že tentokrát to dopadne.

Adresa:
Gerard Depardieu
Artmédia
20, Avenue Rapp
75007 Paris
France

David Tennant & Catherine Tate

11. srpna 2011 v 10:45 | GreatLee |  Autogramy
Uíííííííííííííííí!!! (sorry, já prostě musela Smějící se)

V pondělí ráno (mimochodem, nesnáším rána a pondělky) mě vzbudil zvonek (nejhorší možnost hned po sms zprávě od operátora). U dveří stojí kámoška s pošťáckou brašnou (docela jsem koukala!) s tím, že pro mě má doporučenou zásilku a jako bonus jsem ze schránky ještě vyšťourala obálku z UK (minulý článek).
Yahoo! Sice naší milé Sammy dlužím pořád to království a půl prince a pravděpodobně jí budu do konce života zavázána, ale mám další dva nejvíc nejvíc nejvíc chtěné podpisy (tenhle rok se nějak podezřele daří...).

David Tennant & Catherine Tate
DĚKUJU SAMMY!


Hazel Douglas

9. srpna 2011 v 10:13 | GreatLee |  Autogramy
Jé, jak já mám ráda britskou pečlivost! Nemůžu si pomoct, ale mám dojem, že když napíšete Britovi, máte mnohem větší šanci, že se vám opravdu něco vrátí. Možná je to jen můj zkreslený dojem, za který může moje velká záliba v čemkoliv britském... Každopádně to je další z mých rekordně rychlých úspěchů a jsem za něj moc ráda nejenom kvůli tomu, že je to další přírustek do mé skromné HP kolekce, ale i proto, že Bathilda Bagshot byla prostě skvěle creepy.

8. 8. 2011

8. srpna 2011 v 11:10 | GreatLee |  Odesláno
Tohle pondělí teda nic moc, co se počtu odeslaných dopisů týče. Nějak se mi do toho vůbec nechtělo, takže to, co jsem měla v plánu dopíšu v průběhu týdne nebo příští víkend. Chci toho do konce prázdnin poslat do světa co nejvíc, protože jak se znám, tak ve školním roce nebudu mít čas... letos fakt asi ne... zase!

Julie Walters

Molly Weasley z Harryho Pottera!

Adresa:
Julie Walters
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

John Nettles

Detective Chief Inspector Tom Barnaby z Vražd v Midsomeru. Vždycky mi vrtalo hlavou, jak je možný, že tenhle seriál může ještě pořád běžet. Midsomer sice není jedno městečko, ale většina lidí by musela být stejně mrtvá...

Adresa:
John Nettles
Saraband Associates
265 Liverpool Road
Islington
London N1 1LX
UK

Jude Law

Když se Jude objeví v divadle, je to pro autogramové sběratele takový malý svátek, řekla bych. Něco jako když je v divadle Radcliffe... přidávám se a taky zkouším vysomrovat podpis Doctora Watsona.

Adresa:
Donmar Warehouse

Richard Griffiths

5. srpna 2011 v 9:17 | GreatLee |  Autogramy
Další hyperrychlý úspěch. Pan Griffiths překonal můj rekord v nejrychleji obdrženém autogramu! Adresa je údajně domovní, takže odepisuje opravdu obratem. Zároveň ale dost doporučuju poslat SASE a vlastní fotku/fotky, protože nedávno obdržel jeden z jeho fanoušků nepříliš milý, za to ale upřímný, dopis (k nalezení TADY). Za sebe říkám, že ho naprosto chápu, taky by mě otravovalo cpát vlastní peníze do toho, že někdo fotky pak střelí na ebayi. Nadruhou stranu je od něj milé, že se pořád ještě vůbec podepisuje a ten dopis jen dokazuje, že má opravdu zajímavý rukopis (přiznávám, jeho podpis se mi strašně líbí).

2. 8. 2011

2. srpna 2011 v 18:29 | GreatLee |  Odesláno
Jak pošetilé a přece to zkusímSmějící se Jo, zkusím napsat Danovi, protože co kdyby náááhodou, že jo? Po tom, co jsem viděla Vaše úspěchy jsem si trochu vynadala, že jsem to taky neposlala, ale pak mi došlo, že jsem tou dobou stejně asi neměla US známky, takže to zkusím teď.

Daniel Radcliffe

Existuje někdo, kdo by nevěděl o kom je řeč? Nejsem šílená fanynka, ale jeho podpis bych velmi uvítala.

Adresa:
Ta megaprofláknutá hra na Broadwayi "How to Succeed in Business", jejíž adresu najdete úplně kdekoliv a proto si říkám, že to je vyloženě vyhození známky z okna...

Harry Lloyd

2. srpna 2011 v 11:57 | GreatLee |  Autogramy
Páni, tak tohle byla blesková odpověď! I přes to, kolik pošty musí Harry dostávat po seriálu "Game of Thrones" má čas na fanoušky a odepisuje opravdu rychle Usmívající se (a co jsem tak vypozorovala, tak odepisoval i po Robinu Hoodovi... prostě zlatíčko) Mimochodem, tohle je můj první úspěch do Doctor Who castu (03x08 & 03x09).
Obálka opět vypadá docela příšerně, ale díky neoraženým známkám nejsem ani moc znechucená nad přehnutými fotkami. Docela by mě zajímalo, co si jeden dopis "vytrpí" po cestě do Čech...

1. 8. 2011

1. srpna 2011 v 9:55 | GreatLee |  Odesláno
A máme tu srpen a s ním pár odeslaných dopisů... Pořád přemýšlím, jestli chci vyzkoušet napsat Timu Curry. Odpověď od něj jsem neviděla už věky a v Londýně končí teď někdy v srpnu.

Billie Piper

Zase budu otravovat s Doctorem Who :D Billie byla společnicí devátého a desátého Doctora. Vypadá to, že začala odepisovat, takže doufám, že jí to ještě alespoň týden, dva vydrží a já se také dočkám odpovědi.

Adresa:
Billie Piper
Michael Foster Management
55 Newman Street
London, W1T 3EB
UK

Michael Gambon

Professor Albus Dumbledore a nejenom on :) Jen tak mezi náma, i on se v Doctorovi objevil :D ve vánočním speciálu 2010 - A Christmas Carol. Asi mi přeskočilo nebo prostě jen trpím "Doctorománií"

Adresa:
Michael Gambon
Independent Talent Group Ltd
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

Tim Allen

Kutil Tim - jeden z mála sitcomů, na které jsem se kdy dívala. Krom toho, Tim daboval Buzze Lightyear v Toy Story a už jen proto bych chtěla jeho (mimochodem docela ošklivej) podpis.

Adresa:
Tim Allen
c/o Boxing Cat Productions
11500 Hart Street
North Hollywood
CA 91605
USA

Charles Shaughnessy

Maxwell Sheffield z The Nanny... a spousty především vedlejších a epizodních seriálových rolí. Tak trochu nevěřím tomu, že tohle vyjde, ale co kdyby náhodou?

Adresa:
Charles Shaughnessy
P.O. Box 1293
Studio City, CA 91614-0293
USA