Červenec 2012

16. 7. 2012

16. července 2012 v 7:21 | GreatLee |  Odesláno
Opět to je trochu závod s časem, ale štěstí se musí trochu polechtat za ušima! :)

Colin Firth


Myslím, že není nutno představovat nejdokonalejšího pana Darcyho všech dob! A po King's Speech je prostě jasný, že se k jeho podpisu musím jednoho dne dostat!
Hm... zkouším natáčení filmu Devil's Knot v USA. Netuším, jestli to vůbec ještě stíhám, ale stejně to posílám. Co kdyby náhodou ;) Adresu neposkytuji, je získaná na CA.
Stephen Moyer

Tedy, ne, že by mě True Blood mánie zasáhla až tak moc a vím, že Stephen není zrovna známý tím, že by celé dny odepisoval fanouškům, ale mohlo by se poštěstit. Přibližně jednou za uherskej rok od něj něco přijde... :)
Adresa je stejná jako u Colina.
Kdyby někomu náhodou přebývaly US známky, ozvěte se, prosím. Pár bych jich odkoupila (tak deset...) popřípadě můžu nabídnout výměnu za UK známky, těch mám teď kupodivu dostatek :)

12. 7. 2012

12. července 2012 v 15:42 | GreatLee |  Odesláno
Hahááá, konečně! Je to zajímavej pocit psát si po tak dlouhé době o podpis... Každopádně, změnila jsem taktiku s fotkama a tisknu je sama doma na čtvrtky, mám dojem, že podobný postup zavedl i Seamus. Jen jsem asi trochu přestřelila s velikostí a nejsem si úplně jistá, jestli jsem zpáteční obálku oblepila dostatečným množstvím známek. Do jedné unce by se to s trochou štěstí vejít mohlo, ale... :-/ (netušíte, jak moc je US pošta důsledná, co se váhy zásilek týče?) No, budu doufat, playbill mi taky přišel v málo oznámkované obálce, tuším.

Jim Parsons


Myslím, že netřeba představovat. Testuju rychlost pošty :D Přes hru "Harvey" (končí 5. 8. 2012). Hm... nejpíš ještě sesmolím dopis Stage Managerovi a zkusím vysomrovat playbill :)


Recenze sluchátek Sony MDR-EX50LP

11. července 2012 v 12:33 | GreatLee |  Slyšela jsem
Tahle rubrika je původně určená k recenzi muziky, ale nedalo mi to nenapsat pár svých názorů právě na tato sluchátka. Nejsem audiofil, nejsem náročný posluchač, jsem pouhopouhý pisálek, který má rád muziku a musí komentovat každou hloupost, ale na netu jsem nenašla jedinou recenzi, která by mi ušetřila mnou zbytečně vydané peníze. Takže tedy pár věcí, které stojí za to před koupí vědět...

Matt Smith

9. července 2012 v 12:07 | GreatLee |  Autogramy
Už je to pár měsíců, co jsem dostala poslední autogram (který se tu teprve objeví). Dneska mě při cestě domů čekalo ve schránce tohle prima překvápko. Po zdražení poštovného jsem už moc neočekávala, že by mohlo dorazit něco dříve poslaného, ale jak všichni víme, Royal Mail je podnik, který má prostě rád lidi! Jak jinak si vysvětlit, že poštou bez problémů prochází špatně (málo) ofrankované dopisy a k tomu ještě neoražené? :-)
No a k autogramu... Yipee! I jedenáctý Doctor je můj! Jde do rámečku na psací stůl hned vedle devítky a desítky :-) A k tomu všemu v tomto týdnu očekávám pár známek, takže už konečně svítá na lepší časy. Vzpamatovávání se z toho všeho zabralo víc času, než původně bylo v plánu. Nicméně, ty opravdové prázdniny teprve začínají a ani přes školní rok to nevypadá na extra zápřah (ano! Těším se na zkouškové, počítám s tím, že budu fňukat a nadávat si, že jsem všechno nechala na poslední chvíli, that's me). Trochu mě mrzí, že Matt má fotky předpodepsané a věnování píše sekretářka, ale lepší, než kdyby to psala celé ona. Moje fotka se mi samozřejmě vrátila, takže budu čekat, jestli se náhodou nepoštěstí někdy v budoucnu.Odesláno: 12. 9. 2011 (dopis, fotka, SASE)
Přijato: 9. 7. 2012 (301 dní)

Adresa:
Matt Smith
Troika
3rd Floor
74 Clerkenwell Road
London, EC1M 5QA
UK

Maturita 2012

8. července 2012 v 12:09 | GreatLee |  Studuji
Maturita? Snad asi spíš jedna velká komedie! Asi všichni, kdo v posledních letech studují nebo dostudovali střední školu slýchali už od prvního ročníku výhružky typu: "Počkejte! U maturity se vám to vymstí!" nebo "Státní maturitou bez znalosti právě této látky nikdy neprojdete!" No a co si o tom všem myslím já?