I letos přišly... Vánoce!

24. prosince 2012 v 22:32 | GreatLee |  Žvaním
Po večeři, v pyžamu s vyčištěnými zuby (a skripty pod polštářem) se chystám koukat na nějakej krááásnej seriál s vánoční tématikou (zřejmě vyhraje The Walking Dead :D - cynik i o vánocích). Do uší mi hraje po dlouhé době banda, na které jsem ujížděla někdy před třemi, čtyřmi lety - starý dobrý Good Charlotte :)

Je to zvláštní, ale letos jsem se na Vánoce neskutečně těšila. Těšila jsem se po dvou týdnech ve škole domů. Nestihla jsem nakoupit dárky. Už ráno jsem mamku rozbrečela, když jsem jí přála k narozeninám. Dvě noci jsem skládala kawasakiho růže, které se mi nakonec v pugétu zničily, takže kytička nebyla. I naprosto infantilní přáníčko s medvědem a upraveným předtištěným textem a jednou větou navíc ji potěšilo. Tradičně nějaký fajnový bonbóny a letos i obálka. Životní jubileum, ale stejně odmítla zájezd, dovolenou, šperky, zážitek... takže jsme se jí všichni složili na další kuchyňskej spotřebič aneb ať žijí maminky v kuchyni. I já se na novej sporák těším!

Večeře. Strašně mi tam chyběl bráška. Jeho nová chlupatá povinnost mu vzhledem ke sešroubované noze nedovolila přijít. Takže jsme se viděli odpoledne, vyměnili si dárky (jak mě baví vybírat pánské vůně a oblečení!). S druhým bráškou jsme u slavnostní tabule řešili chuť nebožtíka kapra. Babička a její rybí polívka byla znamenitá. Sice v okamžiku, kdy ji jím nesmím přemýšlet nad obsahem, ale zase jsem zabavila skoro všechny krutony jen pro sebe :D Miluju krutony!

Strom. Ráno jsem se vztekala, že ho stejně zdobíme jen kvůli psovi aby si užila Vánoce se vším všudy! Jak jsem psala, nestihla jsem dárky, takže jsem hodně improvizovala. První blbost, která člověka cvrnkne do nosu a opět slzavé údolí jak u babičky, tak u mamči. Výborně, ještěže brácha se kvůli herním sluchátkám nerozbrečel (ten se pro změnu převlíkl do nové teplákovky, zapojil ty nové herní fičury, co dostal, a byl neskutečně vtipně nadšenej. Není nad klukovskou radost v jakémkoliv věku!). Celou dobu jsem seděla v obložení svých nerozbalených dárků (Ježuch to trochu přehnal, co se mě týče - miluju věci na spaní!) a užívala si radost ostatních. Touhle dobou jsem totiž vždycky telefonovala s taťkou...

Kašlu na počty dárků a dárky za tisíce. Radost a společnost ostatních je k nezaplacení a jsem nejšťastnější na světě, že je mám a mám je u sebe! (... ale musí se nechat, že ta pyžama, bačkory a povlečení jsou dokonlá!)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Brunette. Brunette. | Web | 24. prosince 2012 v 22:58 | Reagovat

I já jsem prožila celkem super Vánoce, totálně mě deprimuje ,jak každej na všech sociálních sítí píše nenávistný statusy , že dostali místo 30 dárků jen 25. Aha? Zabíjela bych.
Jinak krásný svátky:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama