Duben 2013

1. 4. 2013

1. dubna 2013 v 20:53 | GreatLee |  Odesláno
Dneska se mi chce... napsat článek místo úkolu! :D
O víkendu jsem byla napadena nějakým zrádným virem a rozhodla se, že je čas "užít si nemoc". Objevila jsem balík fotopapíru, kterej jsem si koupila kdysi dávno a s velkou nechutí zjistila, že ze Spojeného království se opět zvedá poštovné. Moc mě to potěšilo, jen co je pravda. No, zkrátím to, po The Walking Dead maratonu před koncem třetí řady (to abych si to finále pořádně užila), jsem došla k závěru, že je třeba napsat několika hercům.

Andrew Lincoln

Ten týpek z Love Actually, kterej v TWD dostal zatraceně fajnovou uniformu a je z něj nejvíc nejhustěšjí šerif v celým postapokalyptickým světě plným zombie!
Ne, znám ho z více rolí a pořád mě udivuje, že se snaží fanouškům opravdu odepisovat.
Posílám tři fotky, doufám, že mi to na poště nebudou převažovat (fotopapír má nějakou vyšší gramáž nebo co).

Adresa:
Andrew Lincoln
Markham, Froggatt & Irwin
4 Windmill Street
London W1T 2HZ
UK
Zdroj

Chandler Riggs
Další drsnej týpek z TWD :D V komixu mi jeho postava lezla hodně na nervy, v prvních dvou sériích snad ještě víc. Musí se ale nechat, že klučina má talent a docela doufám, že po tomhle nepověsí herectví na hřebíček (a že ho rodiče dokážou nasměrovat správným směrem).

Adresa:
Chandler Riggs
East Coast Talent
3 Central Plaza
Suite 344
Rome, GA 30161-3232
USA
Zdroj

Steven Yeun

Naopak, postava Glenna je v komixu jednou z mých oblíbených a stejně tak v seriálu. Další jeho role opravdu neznám a tuším, že jich moc nebylo, ale snad bude!

Adresa:
Steven Yeun
Pine River Entertainment
1200 South Corning Street
Suite 101
Los Angeles, CA 90035
USA
Zdroj

Jeffrey DeMunn

Jó Dale! Každopádně pana DeMunna jsem si spojila s jeho rolí v Shawshank Redemption až po tom, co jsem mu psala dopis. Ten film jsem viděla tak stokrát a stejně mi to nesepnulo. No, budu to svádět na to, že tam byl o dvacet let mladší a nenosil plnovous! Je neuvěřitelný, jak je k fanouškům vstřícný a podepisuje a odepisuje co to jde! Tak doufám, že se dočkám i já! :)

Adresa:
Jeffrey Demunn
P.O. Box 373
Round Top, NY 12473
USA
Zdroj


Richard Armitage


Poslední dopis už konečně v jiném duchu :) Richard se poslední dobou dóóóst hodně překonává a odepisuje (mimochodem velmi mile) svým fanouškům. Takže to musím zkusit taky! V North & South je totiž úžasnej! Kéééž by!

Adresa:
Richard Armitage
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
UK
Zdroj

Nějak nechci slibovat, kdy se zase ozvu, protože to dost možná bude třeba za půl roku, ale děkuju, že jste na mě ještě nezapomněli! :)