Srpen 2013

Tom Wlaschiha

12. srpna 2013 v 13:32 | GreatLee |  Autogramy
Ano, ano, anóóó! Celkem náhodou jsem v obálce se známkama, které používám víceméně výjimečně objevila jednu mezinárodní odpovědku. Zjistila jsem, že platí do konce letošního roku a tak by bylo příhodné ji někomu poslat. No a jako fanynka Game of Thrones mám v plánu napsat velké části castu a volba padla na Toma. Bez mučení přiznávám, že ho téměř z ničeho jiného neznám akorát vím, že se mihl v The Sarah Jones Adventures, které jsem ještě neviděla. Německou kinematografii nesleduju a nic moc z těch cizích jsem neviděla. Škoda, možná by bylo fajn to napravit :)
Každopádně Jaqen H'ghar byl naprosto skvělý!

Co mě ale fakt překvapilo bylo to, že jsem posílala dvě fotky a dorazily čtyři a všechny věnované. Je to neskutečně milý, když dojdou dvě ještě hezčejší fotky navíc! :) Je boží!

Odesláno: 12. 7. 2013 (LOR, 2 fotky, SAE, IRC)
Přijato: 12. 8. 2013 (31 dní)

Adresa:
Tom Wlaschiha
Agentur Hübchen
Pariser Strasse 20
10707 Berlin
Deutschland

Ciarán Hinds

7. srpna 2013 v 10:59 | GreatLee |  Autogramy
Po RTSku přišel moc pěkný úspěch :) Když na přednáškách docentka mluvila o tom, že bychom měli zkouknout v rámci přípravy na zkoušku seriál Řím, říkala jsem si, že tohle nemůže myslet vážně. Každopádně mi to nedalo a po zkoušce (jsem fakt blesk) jsem Řím zhltla během několika málo dní. Musím přiznat, že přednášející měla pravdu - tenhle seriál je poměrně kvalitní výukový materiál Smějící se
Caesar byl snad nejlépe obsazenou rolí a když jsem zkoumala, komu ze seriálu můžu napsat, tak Ciarán byl na seznamu mezi prvními. Tou dobou byl v divadle, takže jsem neváhala a psala Usmívající se Můžete ho znát ještě třeba z Harryho Pottera (Aberforth Dumbledore) nebo Hry o trůny (Mance Rayder).

Odesláno: 12. 7. 2013 (LOR, SASE, 2 fotky)
Přijato: 5. 8. 2013 (24 dní)
Adresa:
Donmar Warehouse Theatre (už neplatí, zkuste agenturu)Adam Lambert RTS

5. srpna 2013 v 10:25 | GreatLee |  Autogramy
Moje úplně první opravdové RTS. To by se mělo oslavit, protože jsem měla dojem, že se u nás RTS snad ani nedoručuje. Každopádně mě mrzí, že musím Adama zkoušet znovu. Nicméně se mi alespoň vrátily fotky a SASE. Totálně jsem mu propadla až po tom, co si ho půjčili Queen na turné. Předtím jsem ho znala a poslouchala (protože P!nk), ale až po tomhle turné jsem si uvědomila spoustu dalších jeho kvalit. Je fakt, že na popíku moc nejedu, ale tohohle cápka fakt můžu Usmívající se

Takže vlastně jen tak hlásím, že adresa je trochu nefunční, na fanmail se mi to ještě nepodařilo postnout. Buď jsem lama já, nebo jejich systém, kterej mi nechce poslat obnovené heslo, jelikož jsem to původní v rámci pravidelné změny hesel už dávno zapomněla.

Jo a co říkáte na to prima zdražování služeb České pošty? Přiznejte se, kdo si nasyslil písmenka na roky dopředu? Smějící seJááááááááá!

Odesláno: 12. 7. 2013
Přijato: 2. 8. 2013 (21 dní) RTS