Září 2013

Michelle Fairley

30. září 2013 v 18:52 | GreatLee |  Autogramy
Lady Catelyn Stark! Moje velmi oblíbená postava v Game of Thrones a to jak v knihách tak i v seriálové podobě :) Přiznám se, že moc dalších rolí, ve kterých paní Fairley jistě zazářila neznám, ale v GoT je famózní! A vlastně bych řekla, že právě její tvář dělá tu roli tak skvělou :) Vybavuju si ji ještě jako Mrs. Granger v Harry Potterovi a tím moje znalosti její filmografie téměř končí... (téměř...).
Můj tradiční problém - rozmazaná stříbrná fixa na fotkách vytisknutých doma. Nevím, co s tím provést... jestli zkusit žádat o podepisování černou a zároveň posílat jen fotky, které jsou pro černou vhodné nebo jestli se vrátit k tisknutí fotek ve fotolabech. Po tom, co zrušili Schlecker a jejich prima kiosky se mi moc nechce dělat hromadné objednávky, protože to, komu napíšu bývá většinou okamžité rozhodnutí...

Odesláno: 28. 9. 2013 (LOR, SASE, 3 fotky)
Přijato: 9. 9. 2013 (11 dní!)

Adresa:
Michelle Fairley
CAM
4th Floor
111 Shoreditch High Street
London E1 6JN
UK
Hannah Murray

28. září 2013 v 18:29 | GreatLee |  Autogramy
S "malým" zpožděním postuju skvělý úspěch od Hannah Murray. Skins jsem začala sledovat kvůli pochycení přízvuku a řeči mladé generace před odjezdem na stáž, takže už je to nějakej ten pátek. Poslední série jsem zatím neviděla a nevím, jestli někdy uvidím nicméně první generace byla fantastická a Hannah se ukázala jako velmi talentovaná slečna.
V Game of Thrones jsem na ni byla hodně zvědavá a myslím si, že svoji roli zvládá perfektně :) Jsem ráda, že se její podpis dá získat poměrně snadno i přes agenturu :)

Odesláno: 12. 8. 2013 (LOR, SASE, 2 fotky)
Přijato: 6. 9. 2013 (25 dní)

Adresa:
Hannah Murray
Troika
10A Christina Street
London, EC2A 4PA
UK