Říjen 2013

Zoë Wanamaker

12. října 2013 v 22:47 | GreatLee |  Autogramy
Jupí! Když se s jedním úspěchem rozrůstá hned několik sbírek, je to hrozně fajn. Zoë znám nejenom z Harryho Pottera, ale i z Doctora Who, kde měla (několika)epizodní roli Cassandry a především kvůli té jsem jí psala. Její "trampolína" byla totiž neskutečně super! :) Vůbec bych se teď ráda věnovala mimo GoT i Doctorovi a snaze o získání podpisů několika hlavních postav. Sbírání podpisů herců z vedlejších rolí je v případě tohoto seriálu tak trochu nekonečné, ale o to je to zábavnější. Vždycky se totiž najde někdo, kdo se vám v některé epizodní roli líbíl a můžete mu napsat (i když hledání adres občas nebývá zrovna sranda, no).
Zlatá fixa se mi nemaže a to je super!

Prosím, nemá někdo k dispozici britské známky? Můžu nabídnout výměnu za americké případně odkoupit.

Odesláno: 12. 8. 2013 (LOR, SASE, 3 fotky)
Přijato: 16. 9. 2013 (35 dní)

Adresa:
Zoe Wanamaker
Conway Van Gelder Grant Ltd.
8-12 Broadwick Street
3rd Floor
London W1F 8HW
UK
John Bradley West

9. října 2013 v 22:38 | GreatLee |  Autogramy
Yesss! Další úspěch do pomaloučku, polehoučku vznikající Game of Thrones sbírky. Samwell Tarly je prima postava a mám ho ráda. John mi podle rozhovorů přijde jako sympatický mladík a tak nějak doufám, že jeho velké role nás teprve čekají!
I přes to, že jsem psala do agentury, přišla odpověď poměrně brzy a moc mě potěšila :) Stříbrná fixa opět zklamala, takže s tím prostě musím něco udělat :(

Odesláno: 29. 8. 2013 (LOR, SASE, 3 fotky)
Přijato: 26. 9. 2013 (28 dní)

Adresa:
John Bradley
Shepherd Management
4th Floor
45 Maddox Street
London, W1S 2PE
UK
John Hurt

7. října 2013 v 11:02 | GreatLee |  Autogramy
Miluju, když se mi daří rozšiřovat několik kolekcí jedním podpisem. Ano, přiznávám, že jsem donedávna znala jen jeho roli v Harry Potterovi a V for Vendetta (naprosto famózní film, mimochodem). Teď v zimě se objeví i ve speciálu Doctora Who a to byl vlastně hlavní podnět, proč mu napsat. Protože promo fotka z Doctora vypadá skvěle a myslím si, že to bude zatraceně dobrá role :) Teda, nevybavuju si a nemyslím si, že on by mohl být v jakékoliv roli špatnej...
Opět malý problém se stříbrnou i když ne tak zásadní jako se stříbrnou fixou. Sakra, proč?! Proč nemůžou být domácí tiskárny alespoň trochu normální při uvažování, jakým způsobem vytisknou fotku?! Fakt asi s domácím tiskem končím a nechám to jen na nejvíc nejexpresnější případy.

Odesláno: 30. 7. 2013 (LOR, SASE, 3 fotky)
Přijato: 4. 10. 2013 (66 dní)

Adresa:
Independent Talent Group Ltd. -> která se přestěhovala na novou adresu, nicméně já psala ještě na tu starou...
Tom Baker RTS

5. října 2013 v 22:29 | GreatLee |  Autogramy
Tak teď nevím, jestli je chyba v tom, že se přestěhovala agentura nebo v tom, že se Tom nepodepisuje přes agenturu a poštu ani nepřijímá. Na jeho webu je informace o tom, že agenti poštu nepředávají a že jeho podpis je možné získat na conech, ale na fanmailu bylo několik úspěchů z agentury. Nicméně si myslím, že poštu mají snad přesměrovanou na novou adresu (vím, že na to existuje takovej jeden prima formulář, kterej jsem jednou osobně vyzvedávala a vyplňovala!). Každopádně, jako Whovian toužím po podpisu nejlepšího Doctora všech dob (hned po desítce, of course). Takže jsem strávila několik hodin nad dopisem, kterej mi přišel zpět. Na druhou stranu se vrátila i SASE, takže půjde použít znovu a fotky mám k dispozici. Doufám, že jednoho dne se dostanu na con, kde Toma potkám!

Mimochodem, chystáte se někdo na první opravdovej českej Whocon do Brrrna? :)

Odesláno: 29. 8. 2013
Přijato: 26. 9. 2013 RTS

Adresa:
Independent Talent Group Ltd.


Kevin Spacey

4. října 2013 v 10:30 | GreatLee |  Autogramy
Takovej ten okamžik, kdy otevřete schránku, je tam obálka nadepsaná vaší rukou. Prozkoumáte zemi, ze které přichází, matně vzpomínáte, komu jste tam v posledních měsících psali (nikomu...) zjistíte, že pod poštovní nálepkou jsou schované úplně jiné známky (britské). Úvahy se stočí jiným směrem. Jediným způsobem, jak zjistit, kde je háček, je otevření obálky.

.....

Chvilka napětí a bác. Jo, málem to se mnou seklo. Když jsem si v posledním článku stěžovala, že Zachary si "dal na čas", tak co teprve Kevin? Před dvěma lety jsem mu psala do Old Vic Theatre, opět všem okolo mě přicházely odpovědi. Hezky věnované fotky a já zase nic. Se slzou v oku jsem při předposlední kontrole sešitu, ve kterém si vedu seznamy odeslaných/přijatých a podrobnosti a k tomu, odškrtla tenhle dopis jako navždy ztracený.
Po krásných 816 dnech (!!!) mi totiž přišla odpověď! :) Obě fotky došly věnované a já na dlouhou dobu nic moc neočekávám (sice bude následovat pár blogových příspěvků, jelikož září bylo poměrně úspěšné, ale taky to, co bude následovat, bude sucho a nikde nic).

Odesláno: 4. 7. 2011 (LOR, SASE, 2 fotky)
Přijato: 30. 9. 2013 (816 dní)Zachary Quinto

2. října 2013 v 10:34 | GreatLee |  Autogramy
Znáte takovej ten pocit, kdy pošlete dopis na natáčení/koncert/hru v ten správný okamžik a pak čekáte a čekáte a čekáte? Snad všem okolo vás už přišla odpověď, jen vaše schránka zeje prázdnotou, nikde nic. Začnete proklínat poštu, podezřívat pošťačku, že krade nebo že třídička žere všechno s vaší adresou a vy máte prostě smolíka.
Tak tohle jsem proživala skoro celý září. Asi jako poslední na téhle planetě jsem letos na jaře viděla seriál Heroes a totálně propadla Zacharymu, kterého jsem sice už v několika málo snímcích viděla, ale mám "mírnou" slabost pro záporáky (na úrovni televize a PC her, samozřejmě...) a nedovedu si vybavit většího šmejda, než je Sylar (OK asi jo, ale...). Takže jsem sesmolila fakt dlouhej dopis, nebo rozhodně delší, než píšu normálně, vybrala tři fotky a čekala na správný okamžik. Všechno vycházelo až do chvíle, kdy prostě nic nepřicházelo. Vykoumala jsem několik (desítek) konspiračních teorií na téma: Co se stalo s mým dopisem. Už jsem uvažovala i o tom, jestli náhodou nespadlo letadlo na jehož palubě byl poštovní pytel, ve kterém byl můj dopis (ale to by bylo na Nově, žejo).
No prostě jsem každej večer brečela do polštáře, že se na mě Zach vykašlal, když tu mi v pondělí přišla sms od mamky, že mě čeká pošta z New Yorku! Sláva! Zach našel pět vteřin na podškrtnutí fotek!
Pošta je při přepravě stihla krásně zválet, ale není to nijak tragické a víceméně to není na první pohled ani znát a já mám obrovskou radost, že mám právě tohohle týpka ve své pseudominisbírce :) Miluju služby, které nám pošta za to poštovné, které pořád snižuje, nabízí! Razítko z NY totiž povídá "SEP 5" a pokud mě moje mizerná znalost angličtiny a poštovních razítek a matematiky neklame, tak cesta ke mně domů trvala pouhopouhých... 18 dní! Yes! Mastered! A ještě to přežvejkla nějaká třídička.

Odesláno: 29. 8. 2013 (SASE, LOR, 3 fotky)
Přijato: 23. 9. 2013 (25 dní)

Adresa:
přes hru "The Glass Menagerie"