Kevin Spacey

4. října 2013 v 10:30 | GreatLee |  Autogramy
Takovej ten okamžik, kdy otevřete schránku, je tam obálka nadepsaná vaší rukou. Prozkoumáte zemi, ze které přichází, matně vzpomínáte, komu jste tam v posledních měsících psali (nikomu...) zjistíte, že pod poštovní nálepkou jsou schované úplně jiné známky (britské). Úvahy se stočí jiným směrem. Jediným způsobem, jak zjistit, kde je háček, je otevření obálky.

.....

Chvilka napětí a bác. Jo, málem to se mnou seklo. Když jsem si v posledním článku stěžovala, že Zachary si "dal na čas", tak co teprve Kevin? Před dvěma lety jsem mu psala do Old Vic Theatre, opět všem okolo mě přicházely odpovědi. Hezky věnované fotky a já zase nic. Se slzou v oku jsem při předposlední kontrole sešitu, ve kterém si vedu seznamy odeslaných/přijatých a podrobnosti a k tomu, odškrtla tenhle dopis jako navždy ztracený.
Po krásných 816 dnech (!!!) mi totiž přišla odpověď! :) Obě fotky došly věnované a já na dlouhou dobu nic moc neočekávám (sice bude následovat pár blogových příspěvků, jelikož září bylo poměrně úspěšné, ale taky to, co bude následovat, bude sucho a nikde nic).

Odesláno: 4. 7. 2011 (LOR, SASE, 2 fotky)
Přijato: 30. 9. 2013 (816 dní)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 newkax newkax | Web | 5. října 2013 v 9:29 | Reagovat

Páni, ten si dal teda na čas. :-D
Vůbec mi to nebude vadit, budu moc ráda. Taky si tě přidám. S aktivitou na blogu mám stejný problém, vůbec na to není čas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama